Meet Clients

Danka & Peťo

svadobny-fotograf-bratislava-matt-rybansky__96

Na Matta sme natrafili náhodou a ako sa neskôr ukázalo, bola to veľmi šťastná náhoda :) Aj vďaka Mattovi bol náš svadobný deň super príjemný a bezstarostný. Fotenie sme si užili, Matt myslel na všetky naše priania a predstavy, sám prichádzal s nápadmi a bol veľmi príjemným a zábavným spoločníkom :) na fotky sa nevieme vynadívať, sú naozaj krásne, profi. Veľká vďaka patrí Mattovi aj za rýchle spracovanie fotiek – prvé zábery sme po dohode mali k dispozícii už 2 dni po svadbe a celý balík fotiek za menej ako mesiac. No a milým bonusom na záver bolo krásne darčekové balenie svadobných DVD, magnetiek a ďalších milých prekvapení :) Matt Rybansky môžeme ako svadobného fotografa len a len odporúčať!

Katka & Tomi

Katka_Tomi__035

Ďakujeme za úžasné fotky presne podľa naších predstáv :) Už sa tešíme na nejakú ďalšiu príležitosť!

Mária & Richard

Keď sme hľadali fotografa dali sme na odporúčanie našich známych. Fotky od Matta sa nám na prvý pohľad zapáčili, išla z nich pozitívna energia. Mattov milý a profesionálny prístup nás definitívne presvedčil, že bude naším svadobným fotografom.
Spolupráca s Mattom bola na výbornej úrovni, ako na profesionálnej tak i na priateľskej. Fotenie bolo pre nás veselým zážitok. Vynikajúca atmosféra, pokoj a neustály úsmev na tvári v nás vzbudzoval potešenie z fotenia. Ani sme si neuvedomovali ako nám ubehol čas, bolo to úplne spontánne, uvoľnené, vtipné a príjemné fotenie,na ktoré budeme spomínať ešte dlho.
Matta vrelo odporúčame každému, lebo to, čo sa podarilo Mattovi vykúzliť je priam neskutočné. Nádherné fotografie, za ktoré srdečne ďakujeme. Majka a Richard Karlovci.

Beáta & Milan

Ahoj Matt. Ďakujeme Ti za vytvorenie super atmosféry na fotení a za neskutočne nádherné fotky, ktorými si zvečnil náš najdôležitejší deň v živote a musím uznať, že si sa našiel vo svojej práci a preto Ti želám, aby si aj naďalej bol taký výborný, ak nie ešte lepší…. 😉

Petra & Juraj

Matti, zatial poslane fotky su…ako by som to vyjadrila…kuk na obrazok! :o))))))))))))
…kraaaasne!!!
Budes navzdy nas dvorny fotograf!!! :o)))))))
P.

Veronika & Michal

Podľa mňa sme si nemohli vybrať lepšie. Ty si sympaťák :-):-) a výborný fotograf, s ktorým bolo fotenie naozaj zábava. Na to, že portrétové fotky sme robili v deň svadby, pár hodín pred obradom, neboli sme ani strémovaní ani nervózni. Myslím, že tvojou zásluhou, a tiež spoločnými predchádzajúcimi stretnutiami, kde sme si všetko naplánovali a vymysleli. Celé fotenie prebiehalo v pohode – bol si veľmi milý, usmiaty, za každú srandu a dostal z nás to najlepšie :-):-)
Zo samotných fotografií sa veľmi tešíme a dokonca sú krajšie ako som dúfala, že budú :-):-) Myslím, že nás výborne vystihujú, sú naozaj originálne a všetkým sa páčia.
K celkovej komunikácii s tebou, dodaniu, kvalite, cene, termínom… nemám jedinú výtku. Tvoj prístup k týmto záležitostiam bol profesionálny, ale zároveň v priateľskej atmosfére a naozaj sme mali pocit, že to pre nás chceš urobiť dobre. A tak to vlastne aj celé dopadlo :-):-)

Takže my sme maximálne spokojní a každému, kto má záujem o nápadité a kvalitné fotky/služby Ťa s radosťou odporučíme.
A sami uvažujeme, že ťa ešte oslovíme pri našom výročí svadby k podobnej spolupráci.

S pozdravom Veronika a Michal

Odporučiť známemu

Odporučiť známemu