Meet MEMO

memo-photo-agency-sm
MEMO photo agency – Sme agentúra profesionálnych fotografov a prinášame na Slovensko celkom nový koncept fotografovania svadieb. Sme originálni a chceme, aby také boli aj fotografie z Vášho svadobného dňa.

Na oficiálnej svadobnej fotke naši klienti vyzerajú ako profesionálne modelingové hviezdy, na fotkách zo svadobnej párty je cítiť pravú zábavu a nespútanú radosť. Dlhoročné skúsenosti so svadobnou fotografiou, kvalitná fotovýbava, profesionálny prístup a v neposlednom rade samozrejme aj štýlová retuš fotografií, ku ktorým sa budete s radosťou vracať.

Na vašej svadbe sa bude s radosťou podielať tím 5 profesionálov zoskupených okolo dlhoročných fotografov Matta Rybanskeho a Petra Riga.

matt_rybansky_profile_2016

Matt je univerzálnym fotografom, ktorý sa cíti výborne ako v štúdiu pri dlhotrvajúcich hodinových naštýlovaných záberoch, ako aj pri hektickom bojovom rýchlofotení na divokých svadobných oslavách.

peter_rigo

Peter sa vyprofiloval k žurnalistickému fotografovaniu svadieb. Verí v lásku a v manželstvo a je to na jeho fotografíach aj vidieť. Jeho skúsenosti, tvorivé oko a nebojácny prístup z neho robí perfektného fotografa práve pre Vás.

erika

Eri sa najviac teší foteniu detailov ako prstienky, kytice alebo aj krásne líčenie nevesty, ktoré na fotografiách nemôžu chýbať. A počas svadby si zas najviac všíma úsmevy a smiech, ktoré si všetci chceme pamatať navždy. A to vám aj splní na svojich fotografiách.

jakub

Jakub

Ak máte predstavu, ako by mala vyzerať vaša svadba, o naších službách sa dočítate na podstránke

Naše služby

Ak máte pocit, že sme najvhodnejší práve pre vašu svadobnú fotku, povedzte nám to.

 

Chcem sa stretnúť

Chcem sa stretnúťMáte doplňujúce otázky či pripomienky?

Upozornenie

Táto objednávka je nazáväzná. Po odoslaní predbežnej objednávky vás budem kontaktovať.