Vaša svadba

Chystáte svadbu? To je skvelé, gratulujem! Ak hľadáte fotografa, ktorý vám zo svadby spraví nezabudnuteľný zážitok, ste tu správne. Vaša svadba musí byť dokonalá a organizačne výborne zvládnutá a na to sme tu my – Matt RybanskyPeter Rigonáš tím fotografov. Spravíme všetko preto, aby vaša svadobná fotografia a ostatné veci, za ktoré budeme zodpovední, dopadli bezchybne.

Často od nás žiadajú klienti svadobný fullservis, preto sme sa rozhodli poskytovať aj balíkové riešenia pre svadobnú fotografiu. Od rande fotografií, svadobných fotografií, fotenia svadobného obradu, cez fotenie večernej zábavy, tlač fotografií priamo na svadbe až po vytvorenie umeleckej fotoknihy či fotenie tehotnej mamičky. Samozrejmosťou sú fotografie na krásnom USB kľúči ale aj aj vytvorenie slideshow a ďalšie doplnkové služby.

5 dôvodov prečo fotiť s MEMO photo agency:

 

Venujeme sa fotografii ako takej, ale v prípade požiadavky vieme poskytnúť profesionálneho kameramana, stylistku, vizážistku, dekorácie, rekvizity.

Doplnkové služby:

Video na svadbu:

 

Vizážistka:

 

Základná cena svadobný fotografií sa pohybuje od 299€ pri portrétoch. Pri fotení celého svadobného dňa ponúkam viaceré varianty začinajúc od 799€. Pri fotení komplet svadobného dňa vždy máte na svadbe dvoch fotografov. Tým je zaručené zachytenie každého detailu.

Ak túžite po dokonalých svadobných spomienkach, nájdite si čas sa s nami porozprávať. Predsa fotografia je umenie a ide tu aj o osobnosť fotografa.
Radi sa Vám ozveme.