1

Ako postupovať, ak si ťa chceme objednať na svadbu?

Môžete ma kontaktovať spôsobom, aký vám najviac vyhovuje. V časti Kontakty nájdete formulár, ktorý jednoducho vyplníte, dôležité je uviesť váš dátum a miesto svadby, aby som mohol overiť dostupnosť vášho termínu. Ak preferujete telefonický kontakt, alebo facebookový messenger, som tu pre vás aj touto formou.

2

Odkiaľ si?

Aktuálne žijem v Bratislave, no pochádzam zo Žiliny. 🙂 U mňa sa cestovné dopláca z Bratislavy alebo zo Žiliny – podľa toho, čo je k vám bližšie.

3

Fotíš sám alebo ste dvaja?

Fotím sám, ale v prípade zájmu vašu svadbu viem nafotiť aj s druhým profesionálom. Mám dlhodobú spoluprácu s kolegami fotografmi.

Pozri www.memo.sk

4

Koľko trvá, kým dostaneme fotografie?

Odovzdanie fotografií záleží aj od balíka, ktorý si vyberiete a teda množstva spracovaných fotografií. Štandardne trvá teda 3 – 6 týždňov. Poskytujem však aj extra službu expresného spracovania fotografií do 7 pracovných dní za dopatok 100€.

5

Čo ak by sme chceli upraviť služby na mieru?

S prispôsobením služieb na mieru nie je žiadny problém, vieme sa aj stretnúť a prejsť si všetky vaše predstavy a špecifikácie svadby.

6

Koľko stojí fotenie portrétov v zahraničí?

Ak si vyberiete pre fotenie portrétov zahraničie, aktuálne je to pre vás veľmi výhodné, pretože hradíte navyše len náklady na cestu a štandardný doplatok za fotenie v iný deň. Ak si vyberiete vzdialenejšiu destináciu, treba započítať ešte náklady na ubytovanie.

7

Prečo je v kolekcii MINI 10 hodín?

Kolekcia MINI je vhodná pre menšie rodinné svadby alebo tých, ktorí nepotrebujú fotografa počas celej svadby a radšej ušetria peniažky. Program sa často zmestí do časového rozpätia 10 hodín, ak by ste ale mali pocit, že to je málo, viem vám kolekciu upraviť na mieru.

8

Zmestí sa celá naša svadba do 12 hodín, ktoré ponúkaš v kolekcii ŠTANDARD a LUXUS?

Samozrejme, je to úplne jednoduché. Moja práca začína až na konci líčenia – stačí posledných 10 minút. Nefotím nevesty ešte nenalíčené. 🙂 Ak vaše líčenie bude končiť okolo obeda, je to teda ideálne. Ak potrebujete poradiť s plánovaním harmonogramu, veľmi rád vám pomôžem. Ak aj budete s líčením končiť skôr a potrebujete ma dlhšie, môžete si doplatiť hodiny navyše (80€/hod).

Napíšte mi

CHCETE, ABY VAŠA SVADBA BOLA AJ NA FOTOGRAFIÁCH NEZABUDNUTEĽNÁ?